Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Näojooga

18. aprill 18:00 - 19:30

NÄOJOOGA TÖÖTUBA 18.04.2024

Tõenäosus, et oled näojoogast kuulnud on väga suur, sest see enda eest hoolitsemise praktika kogub järjest enam populaarsust ja on muutnud sadade tuhandete naiste nägusid terves maailmas.
Lisaks siluvatele harjutustele peitub näojoogas ka palju sügavam pool. Seda võib nimetada ka elustiiliks, sest igapäevased enda eest hoolitsemise ja endaga tegelemise hetked aitavad meil teadvustada enda ja oma näo vajadusi, muuta suhtumist iseendasse, suurendada enesekindlust ja olla palju rohkem rahul oma peegelpildiga.
Üks enam levinud põhjendus miks me lükkame edasi uute harjumuste tekitamist ja oma ellu lubamist on ajapuudus.
Jah, sa võid öelda, et sul pole võimalik võtta 10 lisaminutit oma kiiretest hommikutest – olen nõus, see on paras väljakutse!

Sageli on ka meie päevad täis askeldusi ja kohtumisi erinevate inimestega ja kellel oleks veel aega mõelda enda eest hoolitsemisele keset päeva!
No aga õhtud? Siis on ju pere ja kodused toimetused ja millalgi peab ju puhkama ka…
Näojooga on väga hea võimalus tegeleda endaga ja võtta aega iseendale ka kõige kiirematel päevadel.

Töötoas räägin sulle:
Miks võiksime näolihaseid treenida

  • Kuidas on võimalik näojoogat teha 24/7
  • Miks on lihaste ja meele lõdvestamine oluline? Lõdvestame nn näo raami ehk kõike, mis on näo ümber, sest ainult nii on harjutuste mõju maksimaalne
  • Kindlasti teeme 5 harjutust, mille kohta on öeldud “kui ma vaid oleksin neid varem teadnud ja teinud” ja jagan mõned nipid ilurituaalide täiustamiseks.

Tule kuula ja koge nende harjutuste mõju oma näol!

 

 

 

Näojooga on minu elus olnud alates 2019.a ja võin kindlasti väita, et see on muutnud nii minu nägu, elustiili kui ka suhtumist iseendasse väga palju.

Fumiko Takatsu poolt loodud näojoogameetodi õpetamisega olen tegelenud 4 aastat, peamiselt koostöös Tallinna Rahvaülikooliga ja kokku puutunud väga paljude imeliste naistega.

Tänu neile olen oma teadmisi veelgi rohkem täiendanud, et pakkuda just nende vajadustele parimaid lahendusi.

Räägin alati suurima heameelega näojoogast, sest olen kindel, et see  vananemist toetav (PRO-aging) praktika aitab meil kõigil olla parem versioon iseendast ja loomulikult on see lisaks igapäevasele näohooldusele ja näomassaažile lihtne ja tõhus viis enda eest hoolitsemiseks.

 

Karin Kolts

 

Detailid

Kuupäev:
18. aprill
Aeg:
18:00 - 19:30