Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Jääb ära. Lamamiskontsert. Helide harmoonia – harf ja gong

12. juuni 19:00 - 21:00

Kutsume Sind erilisele sündmusele – õrnade ja võimsalt vahelduvate helide rännakule, kus kohtuvad Harf ja Gong. Helideruumi teevad veelgi ruumilisemaks erinevad muusikainstrumendid nagu kristallhelikausid, tuulekellad jm pillid, mille keeled paitavad keha ja hinge.
Harfihelidega viib meid improvisatsioonilisele rännakule Liis Jürgens, kes armastab helidega luua erinevaid võluilmu, kududes pehmeid, kuid põnevaid helivaipu. Liisi nägemus on, et muusika on alati teraapiline. Liis on üks neist õnnelikest inimestest, kelle igapäevatöö on seotud muusika ja kohaloluga muusikas.
Gongihelide ruumi loob Tiina Karjatse, kelle jaoks koostöö gongidega on avanud sügava ja kosmilise teekonna helidemaastikul, mida on au tal tuua kuulajate ja kogejateni. Gongihelidega rännates jätame selle dimensiooni maha ja liigume pingutuseta kõrgematesse dimensioonidesse. Gongiheli peenesse eeterlikkusesse sukeldudes me terveneme ja nooreneme, kosmiline vibratsioonideookean peseb meid, puhastab ja vabastab.
Kuulatame südame sõnumeid ja hinge sosinaid 🙂
NB! Gongiõhtu toimub lamades. Võta endaga kaasa kõik, mis teeb Su pikutamise võimalikult mõnusaks ja nauditavaks – pehme matt või lambanahk, pleed, padjake. Võta kaasa ka veepudel ning kaustik ja kirjutusvahend oma mõtete või nägemuste ülestähendamiseks.
Helirännakul võib osaleda igaüks, see ei nõua mingeid eelteadmisi ega spetsiaalset ettevalmistust.
PILET: 30EUR
Pileti saad soetada eelmüügist: https://fienta.com/my/events/90301/
Kohapeal on piletit võimalik soetada sularahas
Koha broneerimiseks registreeru tiinakarjatse@hotmail.com
♫ Liis Jürgens: Jürgens, Liis | Eesti Muusika Infokeskus (emic.ee)
♫ Gongide ja teiste maagiliste helide rännakule viib Sind Tiina Karjatse – gongimeister ja helitervendaja.
Oled oodatud!

Detailid

Kuupäev:
12. juuni
Aeg:
19:00 - 21:00